IPC by Tennant

IPC by Tennant – Soluții Profesionale de Curățenie pentru Performanță Maximă

IPC by Tennant este un brand recunoscut la nivel global pentru inovația și fiabilitatea echipamentelor de curățenie profesionale. Cu o experiență vastă în industrie, IPC by Tennant oferă o gamă variată de produse, de la mașini de spălat pardoseli și aspiratoare industriale, până la echipamente dedicate curățeniei exterioare și soluții personalizate pentru diverse tipuri de spații comerciale, industriale sau rezidențiale.

Produsele IPC sunt proiectate pentru a livra performanță de top, fiind dotate cu tehnologii avansate care asigură eficiență sporită, economie de resurse și un impact minim asupra mediului.

Filtreaza
0 filtre active

Atenția la detalii, materialele de calitate superioară și designul ergonomic sunt elemente esențiale care definesc fiecare produs IPC by Tennant.

Acest brand se diferențiază prin angajamentul față de sustenabilitate și inovație continuă, oferind soluții care simplifică procesele de curățenie și reduc costurile operaționale. Indiferent de dimensiunea sau complexitatea nevoilor tale, IPC by Tennant pune la dispoziție echipamente fiabile, durabile și ușor de utilizat, concepute să răspundă celor mai riguroase cerințe.

Descoperă cum tehnologia IPC by Tennant poate transforma curățenia într-un proces mai rapid, mai eficient și mai prietenos cu mediul. Vizitează pagina noastră pentru a explora portofoliul complet de produse și soluții adaptate nevoilor tale!.

Alege produse de calitate de la branduri de top


Tocmai ai adaugat acest produs in cos:

Catre cos
1
Comanda ta
rola-hartie-industriala-albastra-tork-130072
ROLA LAVETE HARTIE INDUSTRIALA ALBASTRA 2 STRATURI Tork 130072, 2 role / bax
Cod produs: TK130072
Qty: 1
Price: Prețul inițial a fost: 111.12lei.Prețul curent este: 84.97lei. + TVA bucata
Calculate Shipping
Opțiunile de livrare vor fi actualizate la finalizare.
Alti clienti au comandat si:
Alti clienti au comandat si:
  • GJ9667-12-EEU_Dezinfectant maini gel Gojo Purell Advanced flacon cilindric 500 ml cu capac, pentru dispenser SV2400-25-01
    Dezinfectant maini gel Gojo Purell Advanced flacon pentru Eurodispenser 500 ml cu capac, pentru dispenser SV2400-25-01
    20.00lei
  • IGEAX_1058B_Racleta de apa 75cm, albastra, rezistenta la 100 °C, autoclavare 121 °C, pentru industria alimentara, certificata HACCP
    Racleta de apa 75cm, albastra, rezistenta la 100 °C, autoclavare 121 °C, pentru industria alimentara, certificata HACCP
    129.38lei
  • Manusi latex nepudat de unica folosinta R46 , 0.09 microni grosime, 100/cutie
    Manusi latex nepudat de unica folosinta R46 , 0.09 microni grosime, 100/cutie
    24.46lei
  • CG8COSG_Pantaloni de lucru scurti, Commander, gri, bumbac 260g_m², buzunare multiple, cusaturi intarite, Coverguard_fata
    Pantaloni de lucru scurti, Commander, gri, bumbac 260g/m², buzunare multiple, cusaturi intarite, Coverguard - M
    78.95lei
  • CG9IOLL10_Pantofi de protectie usori pentru femei, IOLITE S3, SRC, negru, model dama,,cu bombeu compozit, flexibili si confortabili
    Pantofi de protectie usori pentru femei, IOLITE S3, SRC, negru, model dama, cu bombeu compozit, flexibili si confortabili, brant din spuma HI-Poly, Coverguard - 38
    275.24lei